Vertimai

Raštu: įmonėje atliekami įvairių sričių vertimai (grožinė literatūra, techniniai, teisės, ekonomikos, politikos, medicinos, farmacijos ir kt.). Verčiame iš/į anglų, danų, estų, graikų, hebrajų, ispanų, italų, kinų, kroatų, latvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų, portugalų, prancūzų, rusų, serbų, suomių, švedų, vokiečių, ukrainiečių, vengrų ir kt. kalbas. Kiekvienam tekstui, nepriklausomai nuo jo sudėtingumo, skiriama daug dėmesio ir kruopštumo. Tekstus verčia profesionalūs vertėjai ir redaktoriai, turintys ne vienerių metų darbo patirtį bei puikiai išmanantys ne tik užsienio, bet ir gimtąją kalbą. Vertimai visada atliekami profesionaliai ir iš anksto sutartu laiku.

Žodžiu: teikiame nuoseklaus ir sinchroninio vertimo paslaugas įvairiomis užsienio kalbomis verslo susitikimuose, konferencijose, seminaruose ir kt. Mūsų specialistai domisi naujausiais įvykiais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tad jie pasiruošę vertėjauti įvairaus spektro temomis.

Notarinis tvirtinimas: notariškai dažniausiai yra rekomenduojama tvirtinti oficialius dokumentus. Notaro parašu patvirtinama vertėjo tapatybė ir kvalifikacija bei išversto dokumento atitikimas pirminiam šaltiniui.

Dokumentų siuntimas į užsienį: nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje begyventumėte, mes pasirūpinsime, kad išversti dokumentai greitai ir saugiai atsidurtų Jūsų rankose.

Skubūs vertimai: klientui pageidaujant atliekame skubius nedidelės apimties vertimus. Atneškite pageidaujamą versti tekstą į mūsų biurą ar tiesiog atsiųskite elektroniniu paštu. Vos tik vertimas bus atliktas, mes Jus nedelsiant informuosime.

Redagavimas: be abejonės, jei norite parodyti pagarbą ne tik sau, bet ir asmenims, kuriems skiriami dokumentai, labai svarbu, kad Jūsų pateikiamame tekste nebūtų gramatinių, semantinių ar kitokio pobūdžio klaidų. Mums, kaip ir Jums taip pat rūpi smulkmenos, tad vertimus redaguoja patyrę vertimų biuro Bella Verba redaktoriai. Redagavimo kaina yra įtraukta į bendrą vertimo kainą.