Vertimas raštu

Default page subtitle

UAB „Bella Verba“ vertimų biuras džiaugiasi galėdamas pasiūlyti savo paslaugas. Teikiame įvairių sričių dokumentų vertimo paslaugas: grožinės literatūros, techninių, teisės, ekonomikos, politikos, medicinos, farmacijos ir kt. Plečiantis verslui į užsienio rinkas vis dažniau reikia versti verslo korespondenciją, įvairių prietaisų naudojimo instrukcijas, mokslinius, publicistinius ir užsakomuosius straipsnius, reklaminius tekstus, įmonių steigimo dokumentus, įvairaus pobūdžio sutartis ir pan.

Vertimas raštu – tai daugiau nei teksto išvertimas iš vienos kalbos į kitą. Tai ir dokumento stiliaus išlaikymas, šriftas bei galutinis vertimo formatavimas, gramatika ir leksika ir pan. Mūsų vertimo biuro darbuotojai, išmanantys savo darbo specifiką, išvers įvairiausius tekstus. Juk vertėjas ne tik nepriekaištingai moka savo gimtąją kalbą, bet ir užsienio, o taip pat išmano tos šalies kultūrą, tradicijas, yra gerai susipažinęs su verčiamo teksto tematika bei jos terminija.

Teksto vertimas raštu – viena populiariausių paslaugų, kurią teikiame nuo įsikūrimo dienos. Verčiame iš / į daugiau kaip 80 pasaulio kalbų ir įvairiomis jų kombinacijomis. Vertimo raštu paslaugas teikiame ne tik visoje Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje nuotoliniu būdu, nuo Vilniaus iki Niujorko.

Biure atliekami įvairių sričių vertimai (grožinė literatūra, techniniai, teisės, ekonomikos, politikos, medicinos, farmacijos ir kt.). Verčiame iš / į anglų, danų, estų, graikų, hebrajų, ispanų, italų, kinų, kroatų, latvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų, portugalų, prancūzų, rusų, serbų, suomių, švedų, vokiečių, ukrainiečių, vengrų ir kt. kalbas.

Kiekvienam tekstui, nepriklausomai nuo jo sudėtingumo, skiriama daug dėmesio ir kruopštumo. Tekstus verčia profesionalūs vertėjai ir redaktoriai, turintys ne vienerių metų darbo patirtį bei puikiai išmanantys ne tik užsienio, bet ir gimtąją kalbą. Vertimai visada atliekami profesionaliai ir iš anksto sutartu laiku.

 

Bendrojo pobūdžio tekstai

 

Elektroniniai ir popieriniai laiškai, grožinė literatūra, konspektai, kvietimai, padėkos, prekių ir paslaugų katalogai, publicistiniai straipsniai, populiarioji literatūra, lankstinukai, trumposios žinutės, užrašai ir t.t.

 

Teisinių dokumentų vertimai

 

Ataskaitos teisiniais klausimais, skundai, civilinės ir baudžiamosios bylos, ieškiniai, įgaliojimai, sutikimai vaikams keliauti į užsienį, įmonių steigimo dokumentai, įstatai, įstatymai, sutartys, licencijos, liudytojų apklausų protokolai (taip pat ir transkribavimas iš garso įrašo), muitinės dokumentai, norminiai aktai, pareiškimai, patentų ir prekių ženklų registravimas, pretenzijos, registracijos dokumentai, konfidencialumo sutartys, teisės aktai, teisinės sutartys, teisiniai susitarimai ir jų priedai, teismų nutartys ir sprendimai.

 

Medicininių dokumentų vertimai

 

Farmacija, grožio ir higienos priemonių aprašymai, medicininės įrangos vadovai, kosmetikos, kosmetologijos ir kitų grožio priemonių bei produktų aprašymai, naudojimo instrukcijos, klinikiniai tyrimai, ligos istorijos, medicininiai išrašai, maisto papildų ir vitaminų aprašymai, nedarbingumo pažymos, odontologija, estetinė ortodontija, vaistų vartojimo instrukcijos.

 

Techninių dokumentų vertimai

 

Įrangos ir buities prietaisų naudojimo instrukcijos, atitikties deklaracijos, brėžiniai, lentelės, įrenginių aprašymai, maisto ir ne maisto produktų etiketės, mechanizmų ir konstrukcijų surinkimo bei eksploatacijos instrukcijos, mokslinė literatūra, saugos duomenų lapai, statybos ir inžinerijos tekstai, specifikacijos, moksliniai pranešimai ir straipsniai, statybinių medžiagų sąrašai, techniniai pasai.

 

Medijos

 

Filmų subtitrai, teatro surtitrai, internetinis turinys, kompiuterinės įrangos naudojimo instrukcijos, kompiuteriniai žinynai, programinės įrangos lokalizavimas, video medžiagos transkribavimas, žaidimų vadovai.

 

 

 

Klauskite: +37065569981, +37065558185 arba info@bellaverba.lt