Apie mus

Apie mus

UAB „Bella Verba“ – jau ne vienerius metus dirbantis vertimų biuras ir kalbų mokykla.

Didžiausias vertimų biuro siekis – kokybiškai, laiku ir už abiem pusėm tinkamą kainą atlikti Jūsų pageidaujamą vertimą. Šiuo tikslu subūrėme profesionalių vertėjų kolektyvą, kurių vertimo patirtis ne mažesnė kaip penkeri metai. Siekdami atitikti kliento lūkesčius, vertėjai specializuojasi versti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo tekstus bei dokumentus. Ypatingą dėmesį skiriame teisinio, techninio, medicininio pobūdžio dokumentams bei grožinei literatūrai. Siekiant užtikrinti vertimo kokybę, visus tekstus peržiūri antrasis vertėjas.

Kalbų mokyklos lektoriai specializuojasi individualaus mokymo srityje, todėl kruopščiai parengia programą, kuri atitiktų besimokančiojo poreikius. Mūsų lektoriai yra ne tik įgiję išsilavinimą universitetuose Lietuvoje ir užsienyje, bet turi ilgametę dėstymo patirtį universitetuose ir kitose mokyklose.

Didžiuojamės būdami Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais, nes ši narystė remia mūsų norą būti atvira, sąžininga, profesionalia, aktyvia, lanksčia ir orientuota į pažangą organizacija, kuri siekia bendradarbiauti vadovaujantis lygiavertiškumo principu.

Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro daugiau nei 50 vertėjų, kurie vertimo paslaugas teikia jau ne vienerius metus. Biure įrengtos 4 darbo vietos leidžia vertėjams jaustis vienos didelės bendruomenės dalimi. Dirbdami biure jie gali tartis, diskutuoti ir kartu įgyvendinti įvairaus pobūdžio vertimo projektus.

Biuro įkūrėja ir aktyvi vertėja Lina Abraitienė nuoširdžiai džiaugiasi suburta didele kruopščių ir atsakingų profesionalų komanda ir maloniai kviečia prie jos prisijungti ir kitus laisvai samdomus vertėjus.

Mūsų vertėjai turi galimybę dirbti su įvairiais projektais: nuo teisinių dokumentų ir medicininių ataskaitų iki rinkodaros medžiagos ir interneto svetainių turinio. Dėl to darbas nors ir sudėtingas, tačiau įdomus ir suteikiantis galimybių augti bei tobulėti. Dirba vertėjų, redaktorių ir projektų vadovų komandos, kurios kartu įgyvendina vertimo projektus. Tai reiškia, kad kolektyvas turi galimybę bendradarbiauti ir mokytis vieni iš kitų.

Būti šios puikios komandos dalimi yra viena iš labiausiai džiuginančių gyvenimo patirčių. Dirbant kartu su talentingų ir motyvuotų žmonių grupe, galimybės yra neribotos. Bičiulystės ir bendro tikslo jausmas yra nepakartojamas, o pasitenkinimas, kurį patiriame komandoje pasiekę kažką išties nuostabaus, yra tiesiog fantastiškas.

Requisites | Rekvizitai

UAB „Bella Verba“

Company Code | Įmonės kodas: 302614765

VAT | PVM : N/A

Vytauto pr. 27-202, Kaunas, LT-44352

info@bellaverba.lt

+37065569981 | +37065558185

B/A | A/S: LT77 7044 0600 0774 4259

AB SEB BANKAS

Bank Code | Banko kodas: 70440

© 2023 All rights reserved | Visos teisės saugomos