Vertimų biuras

Mūsų siūlomos vertimų paslaugos

Bendrojo pobūdžio tekstų, teisinių, medicininių ir techninių dokumentų vertimas ir redagavimas, audovizualinių projektų įgyvendinimas.

Nuoseklusis, šnibždamasis, sinchronines vertimas kontaktu ar nuotoliniu būdu. 

Vertimų tvirtinimas biuro antspaudu ir vertėjo parašu, vertimų tvirtinimas bendradarbiaujant su notarais (nuorašo, vertėjo parašo tvirtinimas, apostilė).

Siūlančių vertimo paslaugas šiuo metu tikrai nesunku atrasti, o vertėjais gali dirbti asmenys, kurie įvairiai įteisina savo veiklą, t. y. dirba pagal individualios veiklos pažymą arba dirbą vertimo biure. Nuspręsti, kokį vertėją pasirinkti ir kas yra geriau – sunku, kadangi yra daug skirtingų, tai lemiančių, kriterijų, pavyzdžiui, kainos, atlikimo termino ir t.t. Tačiau norime akcentuoti tam tikrus, dažniau pasitaikančius aspektus, kodėl verta rinktis Mūsų biuro paslaugas. 

Laisvai samdomas vertėjas neprisiima jokios atsakomybės dėl išversto teksto. Taigi, pasitaikius klaidoms, kurios gali kartais kainuoti ne tik nemenką sumą, bet ir laiko bei nervų, yra sunkiau įrodyti asmens atsakomybę. Tokiu atveju vertimo biuro versti tekstai žymimi biuro antspaudu. Vertimų biuro antspaudas įrodo, kieno vertimas tai yra ir kas yra atsakingas už pateikto dokumento vertimo kokybę.

Mūsų biuro komandą sudaro profesionalai, taigi siekiant aukščiausios kokybės komandinio darbo dėka pasiekiami geresni rezultatai. Jei pasitaiko vertimo problemų, nuo apimties iki terminų patikrinimo – mes bendradarbiaujame su įmonėmis ir kitų sričių profesionalais, kurie ne tik konsultuoja, bet ir padeda įvykdyti didelės apimties projektus.

Su mumis pasirašius bendradarbiavimo sutartį ar turint didelės apimties projektą, gaunate ne tik nuolaidą, bet ir kokybės užtikrinimo garantą. Esant dideliam projektų kiekiui arba nuolatiniams klientams, galime pasiūlyti nuolaidų, kurios padės sutaupyti.

Mūsų biuro kolektyvą sudaro tik kompetentingi savo srities specialistai, kurie savo išsilavinimą bei kompetencijas gali patvirtinti dokumentais, įrodančiais jų išsilavinimą ir žinių lygį.

Requisites | Rekvizitai

UAB „Bella Verba“

Company Code | Įmonės kodas: 302614765

VAT | PVM : N/A

Vytauto pr. 27-202, Kaunas, LT-44352

info@bellaverba.lt

+37065569981 | +37065558185

B/A | A/S: LT77 7044 0600 0774 4259

AB SEB BANKAS

Bank Code | Banko kodas: 70440

© 2023 All rights reserved | Visos teisės saugomos