Kalbų mokykla

Organizuojame visų lygių kalbų kursus bei individualius užsiėmimus suaugusiems, įmonėms (dėstytojai atvažiuos pas jus), studentams, mokiniams, iki mokyklinio amžiaus vaikams. Mūsų kalbų mokykla padės pasiruošti ne tik valstybiniam anglų kalbos egzaminui, bet ir IELTS, TOEFL egzaminams.

Kalbų kursai

Galimybė išmokti laisvai susišnekėti įvairiose gyvenimiškose situacijose, gilinti specialybines žinias (pagal poreikį), išmokti skaityti, suprasti, interpretuoti įvairaus pobūdžio tekstus ir pan.

Galimybė aktyviai dirbti porose, diskutuoti, kalbėtis jums aktualiomis specialybinėmis temomis, tobulinsite skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius ir pan.

Galimybė pasikartoti ir įtvirtinti gramatikos žinias, tobulinti skaitymo ir klausymo įgūdžius, gludinti tartį.

Galimybė rinktis gramatikos, žodyno, oficialaus laiško rašymo ir kitus specializuotus ir tik jums pritaikytus kursus.

Anglų kalbos testas

Tai yra virtualus testas, pritaikantis klausimų sudėtingumą pagal testą atliekančio asmens atsakymus. Dėl to jis yra labiau motyvuojantis ir tiksliau nustato kalbinį lygį nei tradiciniai testai.  Kalbėjimo užduotis parengta Kalbų mokyklos specialistų. Tinka vyresniųjų klasių moksleiviams ir suaugusiesiems. Rezultatuose nurodomas CEFR lygis (nuo A1 iki C2). 

Stenkitės plėsti savąjį žodyną ir prižiūrėti jį taip, kaip prižiūrite savo banko sąskaitą. Skirkite jam daug dėmesio ir stenkitės didinti dividendus.

Nauja kalba – naujas pasaulis jumyse

Kalba – didžiausias turtas, kurį gali įgyti išsilavinę žmonės, esantys pagrindiniu savo šalies turtu. Ne tik gimtoji, bet ir užsienio kalba išskiria asmenį iš minios, suteikia naujų galimybių, atveria tolimiausius horizontus. Gyvename labai sparčiai besikeičiame pasaulyje ir esame priversti nuolat išmokti ką nors naujo. Tai gali būti savišvieta: paskaičiau, pats pasimokiau ir paskui tai pritaikiau savo gyvenime, bet taip pat tai gali būti ir kryptingas naujų žinių siekimas. Patarlėje sakoma: kol gyveni, tol mokaisi. Kalbų mokymasis ir mokėjimas taip pat yra vienas svarbiausių šiandieninio kosmopolito išskirtinių bruožų. Kasdieninis mokymasis ir tobulėjimas yra būtinybė bei gyvenimo varomoji jėga. Tiesa, žmogus turi pats to norėti ir tikėti. Visą švietimą galima suskirstyti į tris formas: formalusis, neformalusis ir savišvieta. Formalusis suteikia brandos atestatą ar kvalifikaciją. Neformalusis – tai įvairūs kvalifikacijos tobulinimo kursai, savišvieta – savarankiškai pasirenkama mokymosi ar pažintinė veikla. Kokia forma bus pasirinkta priklauso nuo asmenybės bruožų, poreikių ir esamų galimybių. Tačiau čia nėra vietos pasiteisinimams, jog nėra laiko, neįdomu, labai sunku ar panašiai. Galima rasti daugybę priežasčių ir pasiteisinimų savo tinginystei pridengti. Tačiau yra dar daugiau priežasčių pradėti mokytis naujos užsienio kalbos.

Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios. 

Kodėl verta mokytis kalbų?

Tikime, kad kalbos padeda ne tik suprasti aplinkinius, bet atveria ir naujas karjeros galimybes, nes kalbų mokėjimas – didžiulis privalumas darbo rinkoje. Taip pat svarbu akcentuoti, kad moksliniais tyrimais įrodyta, jog mokantis kalbų gerėja ne tik smegenų veikla, bet it socialiniai ryšiai tarp skirtingų kultūrų atstovų, o kartu stiprėja savęs ir savo krašto, savos kultūros suvokimas. Mokant naujų kalbų tampame įdomesne asmenybe, nes kuo platesnis mūsų akiratis, tuo įdomiau aplinkiniams. Mokėdami kalbų galime ištiesti pagalbos ranką ne tik turistams savo krašte, išgaruoja baimė ne tik pasiklysti, bet ir didėja pasitikėjimas savimi. Stiprėja kognityviniai gebėjimai ir yra lengviau mokytis naujų dalykų. Dažnai mokantis naujos kalbos atsiranda supratimas, kas sekasi lengviausiai, o kam reikia skirti daugiau laiko ir pastangų. Pasirinkta mokymosi strategija padeda išmokti naujų dalykų greičiau. Mokslininkai įrodė, kad priimdami spendimus užsienio kalba, žmonės nėra linkę remtis emocijomis ir priima logika paremtus spendimus. Galima mėgautis kūriniais originalo kalba. Tai gali būti Holivudo filmai, Manga komiksai, ar Bolivudo serialai, juk originalo kalba visada vaizdingesnė bei autentiškesnė ir už geriausią vertimą. Niekam nėra paslaptis, kad turistinėse vietose yra dvi kainos: viena skirta vietiniams, kita – turistams. Kalbos mokėjimas padeda išvengti permokėjimo ir apgavimo, bei leidžia derėtis dėl patikusių prekių ar paslaugų.

Daugiakalbystė – Europos turtas ir bendras rūpestis.

Kalba – tiltas, jungiantis tautas

Dar 2002 m. ES valstybių ir vyriausybių vadovai sutarė, kad piliečiai turėtų sugebėti be savo gimtosios kalbos bendrauti dar dviem kalbomis (Barselonos tikslas). 2008 m. Europos Komisija dėl kalbų mokymosi Komunikate „Daugiakalbystė – Europos turtas ir bendras rūpestis“ nustatė tokius prioritetus: padėti ES šalims parengti naujas švietimo priemones, kad abiturientų užsienio kalbų žinios būtų geresnės; rinkti duomenis, kad būtų galima stebėti kalbų mokymo ir mokymosi pažangą ir skatinti gerai išmokti daugiau nei vieną kalbą – dėl to padaugėtų galimybių įsidarbinti ir piliečiai galėtų laisviau judėti ES viduje; skatinti už inovacijas kalbų mokymo ir mokymosi srityje. Statistika rodo, kad dar turime ko siekti ir kur tobulėti. Nors Lietuvos gyventojai vis daugiau laiko skiria kalbų mokymuisi, tačiau vis dar atsiliekame nuo Europos vidurkio. Europos Sąjungos institucijų darbo kalbos yra anglų, prancūzų ir vokiečių kalbos, taigi, norint keliauti ir dirbti ES viduje, svarbu ne tik gerai išmanyti savo gimtąją kalbą, bet ir bent dvi kalbas iš šios trijulės. Tad kalbų mokymasis yra ne tik prasminga investicija į savo asmeninę ir profesinę raidą, bet ir yra reikalingas norint užmegzti tarptautinius santykius ir pasiekti geresnę darbo ir gyvenimo kokybę. Be to, kalbų mokymasis taip pat yra naudingas kultūrinio ir intelektualinio horizonto praplėtimui, nes suteikia galimybę geriau suprasti kitas kultūras ir pasaulėžiūras. Kviečiame jus mokytis kalbų kartu su mumis. Mūsų komanda yra įsipareigojusi padėti jums gerinti savo kalbinius įgūdžius ir padėti jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Requisites | Rekvizitai

UAB „Bella Verba“

Company Code | Įmonės kodas: 302614765

VAT | PVM : N/A

Vytauto pr. 27-202, Kaunas, LT-44352

info@bellaverba.lt

+37065569981 | +37065558185

B/A | A/S: LT77 7044 0600 0774 4259

AB SEB BANKAS

Bank Code | Banko kodas: 70440

© 2023 All rights reserved | Visos teisės saugomos