Anglų kalbos testas

Oksfordo diagnostinis anglų kalbos testas yra plačiai pripažintas ir naudojamas įrankis, skirtas įvertinti anglų kalbos mokėjimo lygį. Šis testas, kurį sukūrė Oksfordo universiteto mokslininkai, leidžia įvertinti kalbos įgūdžius nuo pradedančiųjų iki pažengusių kalbėtojų. 

Oksfordo diagnostinis anglų kalbos testas remiasi išsamia anglų kalbos gramatikos, žodyno, rašymo ir skaitymo supratimo analize. Jis suteikia galimybę asmenims įvertinti savo kalbos sugebėjimus, nustatyti stipriąsias ir silpnąsias sritis bei sukurti mokymosi planą siekiant tobulinti savo kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir supratimo įgūdžius. Be to, šis testas gali būti naudingas ir mokytojams, kad galėtų tinkamai pritaikyti mokymo metodiką ir programą, atsižvelgiant į studentų poreikius.

Oksfordo diagnostinis anglų kalbos testas yra struktūruotas taip, kad tikrintų kalbos sugebėjimus per įvairias situacijas ir kontekstus. Tai gali apimti gramatikos, žodyno, teksto supratimo ir kritinio mąstymo klausimus.  Po testo pabaigos dalyviai gauna išsamią ataskaitą apie savo rezultatus, kurioje pateikiami stiprieji ir silpnieji jų kalbos sugebėjimai, taip pat siūlomos rekomendacijos tobulinti tam tikras sritis.

Oksfordo diagnostinis anglų kalbos testas yra labai naudingas įrankis tiek žmonėms, siekiantiems pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius, tiek ir institucijoms, kurios nori nustatyti asmenų kalbos mokėjimo lygį. Tai objektyvus ir patikimas būdas vertinti kalbinius sugebėjimus, kuris padeda plėsti savo žinias, sėkmingai bendrauti anglų kalba ir pasiekti savo kalbėjimo tikslus.

Siekdami visapusiško kalbinių kompetencijų patikrinimo, papildomai atliekame ir kalbėjimo patikrinimą. 

Dėl galimybės laikyti šį testą ir kainų, kviečiame rašyti info@bellaverba.lt

Requisites | Rekvizitai

UAB „Bella Verba“

Company Code | Įmonės kodas: 302614765

VAT | PVM : N/A

Vytauto pr. 27-202, Kaunas, LT-44352

info@bellaverba.lt

+37065569981 | +37065558185

B/A | A/S: LT77 7044 0600 0774 4259

AB SEB BANKAS

Bank Code | Banko kodas: 70440

© 2023 All rights reserved | Visos teisės saugomos