Specializuoti kursai

Kam skirti specializuoti kursai?

Specializuoti kursai yra skirti tam tikrų temų įsisavinimui ir naujų žinių įgijimui. Galite rinktis gramatikos, žodyno, oficialaus laiško rašymo, mokytis parašyti ar atnaujinti CV ir parašyti vienintelį motyvacinį laišką, pasiruošti darbo pokalbiui su jūsų svajonių darbdaviu. Užsiėmimų laikas ir intensyvumas derinami pagal kliento pageidavimą.

Žodyno kursai

Dirbate verslo, odontologijos, chirurgijos, inžinerijos ar kitoje srityje, tačiau trūksta žodžių bendraujant su klientais, šis kursas padės praplėsti leksikos srities žinias. Be to, žodynas nuolat kinta, dalis žodžių išnyksta, atsiranda naujų, atsiranda naujų daiktų, reiškinių arba realijų, kurias būtina kaip nors pavadinti, o dėl vartotojų bendruomenės kontaktų su kitakalbėmis bendruomenėmis, leksikoje nemažai esti skolinių, kurių ypač daug mokslo ir technikos terminijoje.

Rekomenduojama kursų trukmė 10 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

CV ir motyvacinio laiško rašymas anglų kalba

Šio kurso metu gilinamasi į gyvenimo aprašymo, arba CV (lot. CURRICULUM VITAE, reiškia gyvenimo kelią, t. y. jo aprašymą, biografiją) ir motyvacinio laiško rengimo, rašymo, pateikimo subtilybes, nes dauguma darbdavių žiūri į jūsų CV ir motyvacinį laišką kaip į jūsų gebėjimo bendrauti raštu įrodymą ir jūsų nuomonę apie save. Tai raktas į sėkmingos karjeros pradžią.

Rekomenduojama kursų trukmė 5 akademinės valandos (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Darbo pokalbis anglų kalba

Dalyvaujant pokalbyje dėl darbo gimtąja kalba būna nerimo akimirkų, o jei pokalbis anglų kalba, viskas atrodo sudėtingiau. Šio kurso metu gilinamasi į pasirengimą pokalbiui, aptariami dažniausiai užduodami ir galimi „keisti“ klausimai, apžvengiami „geriausi“ atsakymai ir net jūsų rankų padėtis pokalbio metu, kuri gali darbdaviui daug papasakoti apie jūsų charakterio savybes.

Rekomenduojama kursų trukmė 5 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Gramatikos kursai

Kartais reikia tik keleto valandų pakartoti gramatinius laikus ar prisiminti kaip sudaromi klausimai, ar tiesiog prisiminti jungiamuosius žodelius ir taisyklingai sudėlioti sudėtinius prijungiamuosius sakinius.

Rekomenduojama kursų trukmė 10 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą)

Oficialaus laiško rašymas anglų kalba

Bendraujant su klientais dažnai rašote laiškus įvairaus pobūdžio laiškus, tačiau kartais neaišku kaip rašomi oficialūs laiškai siunčiami reguliariuoju paštu ir elektroniniu ar kyla klausimų dėl leksikos, t. y. naudojamo žodyno, nes jis – greičiausiai kintanti kalbos sistemos dalis.

Rekomenduojama kursų trukmė 3 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Requisites | Rekvizitai

UAB „Bella Verba“

Company Code | Įmonės kodas: 302614765

VAT | PVM : N/A

Vytauto pr. 27-202, Kaunas, LT-44352

info@bellaverba.lt

+37065569981 | +37065558185

B/A | A/S: LT77 7044 0600 0774 4259

AB SEB BANKAS

Bank Code | Banko kodas: 70440

© 2023 All rights reserved | Visos teisės saugomos