Specializuoti kursai

Kam skirti specializuoti kursai?

Specializuoti kursai yra skirti tam tikrų temų įsisavinimui ir naujų žinių įgijimui. Galite rinktis gramatikos, žodyno, oficialaus laiško rašymo, mokytis parašyti ar atnaujinti CV ir parašyti vienintelį motyvacinį laišką, pasiruošti darbo pokalbiui su jūsų svajonių darbdaviu. Užsiėmimų laikas ir intensyvumas derinami pagal kliento pageidavimą.

Gramatikos kursai

Kartais reikia tik keleto valandų pakartoti gramatinius laikus ar prisiminti kaip sudaromi klausimai, ar tiesiog prisiminti jungiamuosius žodelius ir taisyklingai sudėlioti sudėtinius prijungiamuosius sakinius.

Rekomenduojama kursų trukmė 10 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Žodyno kursai

Dirbate verslo, odontologijos, chirurgijos, inžinerijos, buhalterijos, žuvininkystės, transporto ar kitoje srityje, tačiau trūksta žodžių bendraujant su klientais, šis kursas padės praplėsti leksikos srities žinias. Be to, žodynas nuolat kinta, dalis žodžių išnyksta (archaizmai, istorizmai), atsiranda naujų (neologizmai, arba naujadarai), atsiranda naujų daiktų, reiškinių arba realijų, kurias būtina kaip nors pavadinti, o dėl vartotojų bendruomenės kontaktų su kitakalbėmis bendruomenėmis, leksikoje nemažai esti skolinių (tarptautinių žodžių, vertinių, barbarizmų, semantizmų), kurių ypač daug tarptautinių žodžių yra mokslo ir technikos terminijoje.

Rekomenduojama kursų trukmė 10 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Oficialaus laiško rašymas anglų kalba

Bendraujant su klientais dažnai rašote laiškus įvairaus pobūdžio laiškus, tačiau kartais neaišku kaip rašomi oficialūs laiškai siunčiami reguliariuoju paštu ir elektroniniu ar kyla klausimų dėl leksikos, t. y. naudojamo žodyno, nes jis – greičiausiai kintanti kalbos sistemos dalis.

Rekomenduojama kursų trukmė 3 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

CV ir motyvacinio laiško rašymas anglų kalba

Gyvenimo aprašymas, arba CV (lot. CURRICULUM VITAE, reiškia gyvenimo kelią, t. y. jo aprašymą, biografiją) – trumpas gyvenimo aprašymas, kurio tikslas yra struktūriškai pateikti pagrindinę informaciją apie save. Su CV visada siunčiamas motyvacinis laiškas – dokumentas, kuriame atskleidžiamas noras ir tinkamumas dirbti toje darbo vietoje, į kurią pretenduoja. Jame aprašomos asmeninės savybės, turimi gebėjimai, patirtis. Šis dokumentas leidžia darbdaviui susidaryti pirmąjį teigiamą įspūdį apie kandidatą į darbo vietą, nes jame pateikta informacija neatkartoja, o papildo CV. Šio kurso metu gilinamasi į šių dokumentų rengimo, rašymo, pateikimo subtilybes, nes dauguma darbdavių žiūri į jūsų CV ir motyvacinį laišką kaip į jūsų gebėjimo bendrauti raštu įrodymą ir jūsų nuomonę apie save. Tai raktas į sėkmingos karjeros pradžią.

Rekomenduojama kursų trukmė 5 akademinės valandos (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Darbo pokalbis anglų kalba

Dalyvaujant pokalbyje dėl darbo gimtąja kalba būna nerimo akimirkų, o jei pokalbis anglų kalba, viskas atrodo sudėtingiau. Šio kurso metu gilinamasi į pasirengimą pokalbiui, aptariami dažniausiai užduodami ir galimi „keisti“ klausimai, apžvengiami „geriausi“ atsakymai ir net jūsų rankų padėtis pokalbio metu, kuri gali darbdaviui daug papasakoti apie jūsų charakterio savybes.

Rekomenduojama kursų trukmė 5 akademinių valandų (galima keisti pagal kliento pageidavimą).

Kontaktai

UAB „Bella Verba“
Įm. kodas: 302614765
Vytauto pr. 27-202, Kaunas, LT-44352
info@bellaverba.lt
+37065569981 | +37065558185

© 2023 Visos teisės saugomos